Четверг, 25.04.2024, 10:07
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Регистрация | Вход

Мой сайт

Меню сайта
Форма входа
Какую пилюлю, Нео?
Вы отдадите ребенка в школу Боевого Гопака?
Всего ответов: 152
Поиск
А действительно?
Боевой Гопак имеет хорошие перспективы для развития?
Всего ответов: 124
Друзья сайта
  • Калькуляторы красоты и здоровья
  • Профессиональные силовые тренажеры
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0
    Пилат Володимир Степанович
    Дослідник та знавець бойових мистецтв,
    Верховний Учитель Бойового Гопака,
    Засновник стилю Бойовий Гопак,
    Президент Міжнародної Федерації Бойового Гопака,
    член Ради з питань козацтва при Президенті України -
    Верховний Отаман Міжнародної Федерації Бойового Гопака,
    Верховний Отаман Козацьких Військ України округу "Західна Україна",
    Генерал-полковник Козацьких Військ України.



    Володимир Пилат народився у Львові 15 вересня 1955 року. Дід по батьківській лінії Михайло Пилат походить із лицарського роду, який ще з XVI ст. мав свій родовий герб під назвою «Новий». Дід пройшов Першу світову, громадянську і Другу світову війну. Дід Володимира Степановича по матері, Андрій Гідей, за часів Австро-Угорщини служив в особистій охороні австрійського цісаря Франца-Йосифа. У селі Завидовичі біля Городка, звідки він родом, завжди була школа, в якій вчили дітей боротися. Дід став першим учителем юного Володимира.

    Вже у 1962 році Володимир почав займатися спортивною гімнастикою, якою займався чотири роки. Ще до приходу в секцію, завдяки постійним тренуванням вдома, був чудово розвинутий фізично, сідав у шпагат і легко підтягувався 10 разів. Після гімнастики перейшов у секцію вільної боротьби, де займався два роки. Кільканадцять разів брав участь у змаганнях і перемагав навіть досвідченіших суперників.



    У 1968 році Володимир Пилат почав вивчати кіокушин карате. Подолавши за 9 років шлях від новачка до майстра, у 1977 році він успішно склав іспити на І дан карате і отримав чорний пояс. Це давало молодому майстрові право стати вчителем. Володимир Пилат відкриває власну школу кіокушин карате, паралельно вивчаючи інші стилі - годзю-рю, соне, карате-до (за Фунакоші та Накаямою), а також кік-боксинг.

    У 1985 році Володимир Пилат створив експериментальну школу з дослідження і вивчення бойової культури українського народу. Два роки дослідницької роботи дали позитивний результат і вже з 1987 року, остаточно покинувши карате, Пилат почав відновлювати і розвивати бойовий гопак. Ще у 1989 році Пилат організував у Львові перший Всеукраїнський з'їзд козацтва, на який зібралися ентузіасти зі всієї України. У 1990 році з метою легалізації діяльності з відродження українського козацтва та козацьких бойовий мистецтв Володимир Степанович Пилат створив громадську організацію «Фольклорно-спортивна асоціація "Галицька Січ"», на базі якої бойовий гопак розвивався протягом наступних семи років.



    У 1990 році з метою легалізації діяльності з відродження українського козацтва та козацьких бойовий мистецтв Володимир Степанович Пилат створив громадську організацію "Фольклорно-спортивна асоціація "Галицька Січ"", на базі якої Бойовий Гопак розвивався протягом наступних семи років.

    На сьогоднішній день Володимир Пилат очолює Правління та Раду Вчителів ЦШБГ, Міжнародну Федерацію Бойового Гопака, йому належать авторські права на стиль національного бойового мистецтва Бойовий Гопак та методику викладання Бойового Гопака.
    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz